Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений

 

В каждом человеке солнце.Только дайте ему светить (Сократ)

*******************************************************************************************************************

*********************************************************************************************************************

 

Случается что чувства пропадают,
Душа пуста и только боль утрат.
Пусть нас благие чувства не оставят,
Пусть добротой наполнится душа
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*********************************************************************************************************************

 

Непомітно пролетів ще один навчальний рік. Але у Ворошиловському будинку тиша не запанувала. Гостями будинку стали 554 хлопчиків та дівчаток, які проводили своє дозвілля у дитячо-юнацьких клубах з 02 червня до 23 липня 2014року. Конкурсам, змаганням не було меж.

Головними завдання роботи у Ворошиловського БДЮ на цей період було:

- організація змістовного відпочинку;

- створення доброго емоційного настрою, почуття гри та фантазії;

- навчання дітей діяти у колективі;

- виявлення інтересів, захоплень дітей;

- створення умов для  реалізації особистості кожної дитини;

- пропаганда правил  здорового способу  життя;

- повторення правил безпечної поведінки.

Приорітетними напрямками роботи можно було визначити:

- художньо-естетичну діяльність;

- спортивно-туристичну роботу;

- інтелектуальну, пізнавальну та ігрову діяльність.

  Під час літніх канікул Ворошиловський будинок  дітей та юнацтва працював згідно затвердженого плану роботи «Мандрівка до світу захоплень». Діти мали змогу мандрувати у світ танцю, фантазій, гри, боксу, настільного тенісу, спорту, музики, моди.

Рубай Євгенія Володимирівна проводила майстер-класи з вихованцями зразкового ансамблю сучасного танцю «Smiles» (95 дітей).

Вихованці клубу «Ровесник» під керівництвом Ільїна Юрія Леонідовича готувалися до Чемпіонатусвіту з кікбоксингу (30 дітей).

Мартиненко Христина Олександрівна проводила підготовку до участі у Чемпіонаті з сучасного танцю на базі клубу «Іскорка» (80 дітей).

У клубі «Надія» працював гурток «Чарівниця» під керівництвом Новицької Євгенії Володимирівни (15 дітей)

Педагоги-організатори щодня проводили інструктажі з правил безпеки життєдіяльності та  дорожнього руху.

Заняття проводились як на базі дитячо-юнацьких клубів, так і на території шкіл.

За період роботи з першою зміною (з 02 червня до 26 червня 2014 року) пришкільних таборів району було охоплено дітей із ЗОШ№3, НВК №5, ЗОШ №9, ЗОШ №13, ЗОШ №14, ЗОШ №15, ФМШ №17, ЗОШ №18, ЗОШ №22, НВК «Корн» (Всього 274 дитини).

За період роботи з другою зміною (з 27 червня до 23 липня 2014 року) пришкільних таборів району було охоплено дітей із НВК№5, ЗОШ №15, ЗОШ №22 (Всього 60 дітей).

Калейдоскоп веселих днів відпочинку

Кожного дня була якась цікавинка. Змаганням, цікавим справам не було меж.

Вихованці ДЮКу «Іскорка» брали участь у відкритті першої зміни пришкільного табору НВК №5.

                                                                                   

  Діти дізналися на майстер-класах, що звичайні серветки можуть перетворитися у листівки-шедеври; проволока у поєднанні з бісером - у звірят, риб або комах, відрізи тканини - у чарівні костюми, а також дізналися про такі танцювальні стилі як техно, диско, рок-н-рол.

                         

                                                                                 

Педагог-організатор Мартиненко Х.О. провела флешмоб з дітьми пришкільного табору НВК №5.

                                 

У ДЮКі «Салют» було проведено показ чарівних костюмів, на якому учні ЗОШ №14, ЗОШ №2 та ЗОШ №15, створивши свій наряд, розповідали про чарівні його можливості (методист Козуб Г.А.)

                                                                       

Своїм вмінням боротися на спортивних рингах, швидко бігати, виконувати незвичні завдання діти довели, що козацькому роду нема переводу (педагоги-організатори      Мосін В.В., Ільїн Ю.Л. та Єфіменко В.П.)

                       

 Кожного дня педагог-організатор Мосін В.В. проводив зарядку для дітей ЗОШ №18.

                       

 Педагог-організатор Новицька Є.В. провела майстер-класи зі створення квітів, комах з бісеру та проволоки (ЗОШ №3, ЗОШ №9, ЗОШ №15, НВК «Корн»).

                        

                       

Сподобалося дітям і спортивне свято «Королівство чарівних м’ячів», яке було проведено з учнями ЗОШ №22, ЗОШ №14, ЗОШ №13,ФМШ №17 (проводила педагог-організатор Єфіменко В.П.)

                        

Різні естафети, стрибки в довжину – це неповний перелік усіх видів змагань. Змагання проводили педагоги-організатори Мосін В.В., Ковпак О.В. та Єфіменко В.П.Всі діти були енергійні, сповнені сили та здоров’я. І перемогла дружба.

                       

                       

Було проведено туристичні збори на набережній річки Кальміус разом із учнями шкіл ЗОШ№22, ЗОШ №15 (проводила педагог-організатор Єфіменко В.П.)

                      

У клубах проводились турніри з шахів та шашок, настільного тенісу (педагог-організатор Мосін В.В., педагог-організатор Єфіменко В.П.,  Матвієнко Л.В.)

                     

                     

Педагоги-організатори ДЮКу «Олімп» організували для дітей пришкільного табору   ЗОШ №3 «Мильні перетворення» (Ковпак О.В., Півкіна А.О.)

          

 Під час другої зміни у ДЮКі «Салют» було проведено майстер-клас «Листівки із серветок» для дітей пришкільного оздоровчого табору, який було відкрито на базі ЗОШ№15 (методист    Козуб Г.А.).

        

Під час літніх канікул була організована інтелектуальна, ігрова та пізнавальна діяльність.

                

                

                

                

                 

                  

               

               

Більше фотографій можете подивитися у розділі "Галерея" 

********************************************************************************************************************

30 травня на території  міського палацу дитячої творчості відбувся конкурс  малюнка на асфальті «Шевченкові твори  очима дітей». Конкурс, за традицією, приурочений до Дня захисту дітей і присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка. Тому малюнки дітей здебільшого ілюстрували поетичні твори Великого Кобзаря. У ньому взяли участь школярі  міста. Загалом на конкурс прибуло більше 100 школярів. Від нашого будинку дітей і юнацтва приймали участь Артьоменков Родіон , Третяченко Ілля, Андрющенко Максим, Леншин Миколай. Найменшій учасниці,Артьоменковій Софії,виповнилось лише три роки!   Максим Андрющенко зайняв ІІІ місце .Вітаємо усіх призерів! Конкурс був проведен Донецькою міською радою управлінням освіти ,який нагородив переможців конкурсу грамотами та призами. Після нагородження усіх дітей пригостили морозивом і солодощами.    

 

 

****************************************************************************************************************

 

           

             9 мая – праздник Великой Победы, которая навсегда останется в памяти человека!

            Это день скорби , это праздник радости. Мы вспоминаем тех, кто не дожил до наших дней , и чествуем тех, кто сегодня с нами.

            6 мая 2014 года для ветеранов Великой отечественной войны, участников  боевых действий Стешенко И.Г., Гусева И.С., Аникина В.П., Тананакина В.И., Кононенко Ю.И. в ДЮКе «Салют» был организован красивый, душевный праздник. Для ветеранов  и гостей ребята из детско-юношеских клубов подготовили праздничную программу. Им дарили цветы и открытки, угощали чаем и сладостями.

            На праздник также был приглашен депутат Донецкого городского совета Александр Адамов. По традиции, ветераны и юные артисты получили искрение поздравления и подарки. Воспитанники клубов будут долго помнить эту незабываемую встречу.

           По завершению концерта ветераны не спешили расходиться.  Они пели песни, танцевали вальс, читали стихи и вспоминали боевые годы. 

 

          Великий поклон всем ветеранам Великой отечественной войны. Желаем им огромного здоровья и долгих лет жизни. Светлая память всем, кто участвовал и отдал свою жизнь, победив неприятелей во имя всего человечества. 

 

********************************************************************************************************************

 

 

         Приближается Пасха! Давайте не будем терять время и сделаем пасхальное яйцо своими руками. К Светлому празднику Пасхи в ДЮКе «Искорка» прошел мастер-класс от педагога-организатора Мартыненко Кристины Александровны. Воспитанники и их родители изготовили декоративные пасхальные украшения.Очень надеемся,что пасхальные яйца помогут создать уют в доме или подарят радость близким.Нежные милые пасхальные яйца-это всегда радость,особенно для детей.Уже,уже совсем скоро самый любимый праздник –СВЕТЛАЯ ДОБРАЯ ПАСХА!!!

 

 

***************************************************************************************************

Любишь ли ты свой город так, как любим его мы?! Если да, то эта встреча для тебя! 11 /04/2014 в 15.00 сбор в ДЮКе «Салют» креативных экологов. Ты будешь иметь возможность вместе с нами принять участие в экологическом флешмобе «Эко-бум». Приходи и докажи, что экология в Донецке тебе не безразлична!
Экологический флешмоб проводится по инициативе Ворошиловского дома детей и юношества.

 

**************************************************************************************************

Воспитанники Ворошиловского дома детей и юношества провели флешмобы в защиту экологии.

Колективы  ДЮК «Искорка», ДЮК«Салют», ДЮК«Надежда» станцевали ради экологии.

В рамках экологической акции: «Чисте довкілля-чисте життя». Его придумали сами ребята. Экологический флешмоб с танцами! 

Мы хотели донести взрослым, что нельзя мусорить, нужно беречь природу и помогать ей. И мы, дети, хотели показать, что мы тоже можем помочь природе. Не только взрослые, хоть они иногда мусорят, нужно стараться поддерживать природу, не бросать бумажки и тратить меньше бумаги, потому что из-за этого вырубается тысячи деревьев.

Экологические мероприятия ,подготовленные педагогами-организаторами , помогают воспитанникам бережно относиться к природе.

Очень рады, что наши дети в таком возрасте думают уже, как взрослые. Думают, как сделать наш город чистым, думают, как защитить нашу экологию, подсказывают уже взрослым.

Цель активных действий и экологических акций — улучшить условия окружающей среды и привлечь внимание школьников из других учебных заведений.

 

 

**************************************************************************************************

 

04.04.2014 на турнире по мини-футболу поддерживает  команду Ворошиловского района  

ДЮК«Искорка», педагог-организатор Мартыненко Кристина Александровна 

 

*********************************************************************************************************************

 з 17.03.14 ПО 17.05.14

Ворошиловський будинок дітей та юнацтва

запрошує вихованців дитячо-юнацьких клубів

прийняти участь у екологічній акції

"Чисте довкілля-чисте життя"

 

Допоможи своєму місту, і Прийми участь в унікальній активній грі! Команди - переможці будуть удостоєні призів.

Це не тільки корисне, з точки зору екології, захід, а й веселий, динамічний свято з цікавими і незвичайними конкурсами,

і спортивно-квестових ухилом!!

Початок еко-квесту 21.03.14 15.00 ДЮК "Салют"

Участь у спільних екологічних акціях дозволяє прийняти на себе частину відповідальності

за будинок, вулицю, парк, місто, країну, планету

****************************************************************************

04.03. - 07.03.2014 - у Ворошиловському БДЮ

цікаво та творчо пройшли свята, присвячені Дню 8 Березня!

 

*******************************************************************************************           

**************************************************************************

 

 

У Ворошиловсьеому БДЮ проходили заходи до Дня захисника Вітчизни

У дитячо-юнацьких клубах   проходили тематичні  години,

діяли виставки дитячих плакатів та малюнків на військово-патріотичну тематику.

У ДЮКі «Юний десантник» пройшли спортивні змагання «Нумо, хлопці».

 

*****************************************************************************************

Найцінніше, що є в нашому житті - це світ, спокій і стабільність, а тому не випадково

День захисника Вітчизни має багату і славну історію.

Як би не називалося це свято, воно завжди буде символом мужності, самовідданості, гідності і честі.

Прийміть щирі побажання здоров'я, щастя, миру і благополуччя!

*****************************************************************************************************

З метою

-популяризації фізичної культури і спорту серед дітей та підлітків міста;

- Зміцнення здоров'я дітей та залучення їх до регулярних занять фізичною культурою і спортом;

- Вивчення стану організації спортивно-масової роботи за місцем проживання в районах міста

      15.01.2014 року в легкоатлетичному манежі «Донецьк» проводилися міські змагання серед центрів і будинків дітей та юнацтва за місцем проживання.

 

Команда Ворошиловського БДЮ серед 9 районів міста зайняла 1 місце! Вітаємо переможців! Так тримати!

*******************************************************************************************************************

Дорогі друзі!

Ось і йде від нас ще один рік, разом з яким наше минуле стало багатшим на теплі спогади,

а майбутнє - на сміливі надії і зухвалі плани!

Нехай все найкраще, добре, світле увірветься у ваше життя і залишиться в ній на довгі роки!

Прийміть наші щирі,сердечні вітання з наступаючим Новим роком та Різдвом!

Щиро бажаємо, щоб в 2014 році здійснилися  Ваші найпотаємніші бажання, щоб були здорові Ваші близькі.

Нехай Вас ніколи не покидає віра в краще, і всім Вашим добрим починанням супроводжує успіх!

Щастя, здоров'я успіхів та нових звершень в новому році!

Адміністрація Ворошиловського БДЮ "Будинку дітей та юнацтва"

 

   *******************************************************************************************************************

20 грудня 2013 р. в школі № 22 відбулася церемонія підведення підсумків роботи дитячо-юнацьких клубів Ворошиловського будинку дітей та юнацтва, який проводився в рамках заходів Року дитячої творчості.

На святі "Парад зірок" нагороджувалися кращі вихованці клубів. Перехідний кубок БДЮ  дістався вихованцям  ДЮКу "Ровесник" (педагог-організатор Ільїн Юрій Леонідович).

 

     ***************************************************************************************************************

 

15.12.2013 р. в м. Бровари відбулися змагання  Кубок України з кікбоксингу (WAKO). Від ДЮКу "Ровесник" в них брав участь Кирило Єршов (тренер Ільїн Ю.Л.). Кирило відразу показав хто на рингу господар!Після другого раунду секунданти відмовилися від продовження бою з Єршовим.

Ось і ще одна перемога в скарбничку клубу і Кирила Єршова.

 

 *****************************************************************************************************************

5-8 грудня 2013 відбувся Чемпіонат України та Кубок Європи.

Щорічно в перші вихідні грудня у готельному комплексі "Ялта-Інтурист" проходила найбільша подія Асоціації сучасного та естрадного танцю України з хіп-хопу, диско, диско-фрістайлу, диско-слоу, електро денсу, dance pop, jazz funk, техно та іншим танцювальним стилям. Подія була відбіркова на Чемпіонат Світу IDF. Зразковий ансамбль сучасного естрадного танцю "Smiles" нашого будинку дітей та юнацтва привезли не одну нагороду.

Вітаємо вихованців та тренера Рубай Євгенію Володимирівну і бажаємо їм нових спортивних досягнень!

 *********************************************************************************************************************

З 13.11.2013 по 29.11.2013 року в  Донецькій міській станції юних техніків №1 пройшов ІІ  (міській) етап Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-прикладної творчості «Знай і люби свій край». Вітаємо вихованців та педагогічний колектив Ворошиловського будинку дітей та юнацтва с ІІІ місцем!!!

 *********************************************************************************************************************

Герасименко Євгеній (тренер Єфіменко В.П.) став бронзовим призером у   першості області УОН з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2001р., який  проходив у м. Донецьку (СК «Норд») з  08.11.2013р. по 10.11.2013р.

 

****************************************************************************************************

З 8.11.13 ПО 12.11.13 у Будинку дітей та юнацтва  відбулася районна виставка-конкурс декоративно-прикладної творчості «ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ»

На виставці  були роботи з дитячо-юнацьких клубів виконані за різними напрямками декоративно-прикладної творчості: паперова пластика, солоним тістом,  декоративна соломка, м’яка іграшка, нітяний дизайн, ізонитка, художня вишивка, плетіння, в’язання, бісероплетіння,  вироби з природних матеріалів.

Автори кращих робіт нагородили дипломами , їх роботи направляються для участі у міській виставці.

* * ********************************************************************************************************

 

Вітаємо, всіх дівчат  гуртка сучасного танцю «Позитив» (ДЮК "Іскорка",керівник Мартиненко Х.О.)які брали участь 19.10.13-20.10.2013 у конкурсі Всеукраїнського турніру з сучасних танців «Кубок Донбасу - 2013»

                                      Дівчата, так тримати !

    

                **********************************************************************************************************

 

12 .10.2013 на манежі "Донецьк" було спортивне свято "Тато, мама, я - спортивна сім'я", в якому взяло участь понад сорок команд з усіх районів шахтарської столиці. З Ворошиловського району  приймала участь сім'я  Мосіних  з нашого будинку дітей та юнацтва.

Вітаємо їх з другим місцем!!!

        *****************************************************************************************************************

 

                                                                         ВІТАЄМО З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!

 Дорогі освітяни !

Сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників освіти!
Бути педагогом, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.
Щира подяка вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.
Вітаючи зі святом, від щирого серця бажаємо кожному з вас міцного здоров’я на довгі літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, Божої благодаті у мирі, любові та злагоди!!!

 

********************************************************************************************************************

 

14-15 вересня 2013 р. на конкурсі-виставці собак «Гордість Донбасу-2013» у категорії «Юний хендлер» 1 місце зайняв Галич Артем, 7 років, вихованець ДЮК «Юний кінолог» (педагог-організатор Буцай А.В.). Він просто розумничка, вітаємо переможця!

 

 

**********************************************************************************************************************

 

Вітаємо Кирила Єршова ( ДЮК «Ровесник», педагог-організатор Ільїн Ю.Л.) з перемогою на Чемпіонаті Європи з кікбоксингу в розділі К-1. Турнір проходив у Польщі. Кирило провів три бої з чехом, поляком і у фіналі зустрівся з росіянином. У всіх боях він виявив всю свою майстерність, силу духу і нестримне прагнення до перемоги.

 

********************************************************************************************************************

 

 

ТРИВАЄ ЗАПИС У ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКІ КЛУБИ

ВОРОШИЛОВСЬКОГО БУДИНКУ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА

             

 

*********************************************************************************************************************                         

ВІТАЄМО ВСІХ З ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

 

                   Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері ДЮКів Ворошиловського району. Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів.  
У цей день всім вихованцям та педагогам – організаторам бажаємо міцного здоров’я, терплячості, а головне щирого прагнення до нових успіхів та перемог. Нехай новий навчальний рік буде кращим за попередній і всі ваші бажання стануть реальністю!


   


Новости


Все новости